26 Mayıs 2014 Pazartesi

Tasarım Garı Kolektifi Yaza Hoşgeldin ve Tanışma Partisi

   Dün tarihi konak atmosferinde Pötikare Butik Atölye de düzenlenen Tanışma ve Yaza Hoşgeldin Partimiz inanılmaz keyfili geçti. Ziyaretimize gelen ve bizi yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür ediyoruz :)) 

  Kolektif atölyelerimizden Yelda Aksesuarın hazırladığı lokomotif kurabiyelerinin hala tadı damağımda. her bir atölye kendi tasarladığı ürünlerden gelen ziyaretçilere dağıtmak üzere kese kağıtlarından ambalaj yaparak içlerine çok sevimli armağanlar koydular ve gelen misafirlerimizin yüzlerinde tebessüm oluşturmaya sebep oldular.

  Kolektif rengi olan mavi renk ile,masalar ve konağın bahçesi cıvıl cıvıl oldu. Tabi kolektif atölyelerinin ürün standlarının bahçeye kattığı renk ayrı bir güzellikti.

  Dünden bir kaç güzel kare ile sizi başbaşa bırakıyorum ve haftaya düzenlenecek olan Arnavutköy Şenliğine katılacak olan Pötikare Butik Atölye ve Tasarım Garı Kolektifinin ürünlerini daha yakından incelemeniz ve birbirinden neşeli atölye ürünlerine sahip olmanız için hepinizi şenliğe davet ediyorum :))

  Neşe ile kalın...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı Bekliyorum...